blog.jpg

Czy osoby, które mają faktyczny wpływ na życie gospodarcze naszego kraju nie powinny być non stop inwigilowane przez służby?

Wiele już napisano i pewnie jeszcze więcej zostanie napisane na temat Afery KNF, jednak zastanawiające jest jakie jeszcze sprawy Pan Marek C. załatwił dla znajomych w swoim gabinecie i na czyje polecenie, skoro miał system antypodsłuchowy. Nawiasem mówiąc, to gratuluje doradcom od podsłuchów skuteczności tego rozwiązania, którzy pewnie zapewniali szefa KNF, że jego gabinet jest bezpieczny, a nawet nie wspomnieli mu w jakich przypadkach taki system nie spełnia swojej roli. Poza tym jest jasne, że nie korzysta się w takich wypadkach wyłącznie z zagłuszaczy, ale też nawet prostych wykrywaczy systemów podsłuchowych i nagrywających. Jednym słowem trudno zrozumieć dlaczego jakaś firma instaluje w sposób niekompleksowy takie rozwiązanie - chyba, że było to celowe, aby właśnie przeprowadzić taką akcję jaka miała miejsce w gabinecie szefa KNF z Panem Leszkiem C.

Czymże jest polityka dzisiaj, bo wczoraj to już historia, a jak mawiają wszystko co z nią związane pozostawia się dla IPN. Od wieków w zasadzie wiadomo, że nie istnieje polityka korzystna dla wszystkich po równo i nie trzeba tego udowadniać, tak po prostu pokazują realia naszych dziejów.

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem